НОВІ ГРУПИ АНГЛІЙСЬКОЇ - ВЖЕ З 10.09.2023!!!

Русский язык Українська мова
Реєстрація Вхід

» Подорожі

Подорожі

Вивчення мови за кордоном, коли з вами працюють викладачі, спеціально підготовлені для навчання іноземних студентів і мають великий досвід у цій сфері, коли ви повністю занурені в мовне середовище і навіть поза стінами навчального закладу змушені спілкуватися тільки англійською (або німецькою, або французькою) - це, мабуть, найефективніший і найшвидший спосіб заговорити іноземною мовою. А щоб відразу відчувати себе комфортніше в іншій країні, можна попередньо повчитися на курсах іноземної мови в своєму місті, наприклад - в "Центрі "СТАТУС".

Навчання за кордоном – це далеко не стандартне навчання у звичних для всіх класах. Це також можливість жити життям самого справжнього студента де-небудь в Майамі або Сан -Франциско, Лондоні чи Дрездені, Нью-Йорку, Мюнхені, Лос-Анжелесі... Це можливість подорожувати від Європи до Америки, від Китаю до Австралії, можливість цікавого спілкування, можливість яскраво і з користю провести в обраній країні від тижня до декількох місяців, щоб у майбутньому не шкодувати про даремно витрачений час.

Можна поїхати з будь-яким рівнем мови (від STARTER до ADVANCED ) - по приїзду Ви ще раз проходите тестування на знання мови, за результатами якого Вас і зараховують до відповідної групи. Поруч будуть вчитися такі ж студенти, що приїхали з абсолютно різних куточків світу. Навчання за кордоном для студентів та молоді є дуже популярним в багатьох країнах, не тільки в Україні. При оформленні в програму навчання за кордоном Ви самі вибираєте тривалість навчання – можна поїхати на період від 2 тижнів до декількох місяців, залежно від своїх побажань. Подавати нам заявку необхідно, як мінімум, за 3 місяці до запланованої дати від'їзду. День початку занять залежить від конкретного коледжу та обраного курсу, але у всіх випадках Вам краще приїхати напередодні, в неділю або в суботу.


Вивчення іноземних мов

  • Англійська
  • Німецька
  • Французька
  • Польська
  • Російська