НОВІ ГРУПИ АНГЛІЙСЬКОЇ - ВЖЕ З 10.09.2023!!!

Русский язык Українська мова
Реєстрація Вхід

» Вивчення англійської мови

Вивчення англійської мови

IELTS

Для чого необхідний тест ielts?

 • Освітній «Центр «СТАТУС» проводить курси підготовки до IELTS за різними програмами та рівнями, залежно від наявних знань студентів, обмежень у часі підготовки та інтенсивності занять;
 • IELTS (International English Language Testing System) - це найпопулярніший у світі іспит з англійської мови. Більш ніж 2 мільйони студентів складають його щорічно;
 • IELTS - іспит складний і вимагає високого рівня знань англійської мови, навичок володіння академічним словником, великої концентрації та уваги до дрібниць;
 • Складання іспиту IELTS - необхідний етап при вступі до закордонних ВНЗ, імміграції або отримання візи в Канаду, Австралію, Нову Зеландію та інші англомовні країни;
 • Успішне складання IELTS відкриває перед Вами нові можливості для проживання, навчання та роботи в будь-якому куточку планети;
 • Екзамен IELTS спрямований на те, щоб допомогти Вам вільно використовувати англійську у Вашому новому житті за кордоном. Менш, ніж за три години, він дозволить оцінити всі Ваші навички володіння англійською мовою – аудіювання, читання, письмо та мовлення;
 • Ви можете бути впевнені, що розроблений експертами з англійської мови тест IELTS справедливо та об’єктивно визначить особисто Ваш рівень знань.

Особливості здачі та підготовки до тесту

Підготовка до іспиту може бути як самостійною, так і на спеціалізованих курсах з IELTS. Підготуватися самому буває важко, особливо якщо час на навчання обмежений.

Основним фактором успішного складання тесту є знання специфіки та структури іспиту. Адже він не тільки оцінює рівень знань англійської, але й перевіряє, як швидко і вільно Ви можете оперувати своїми знаннями.

При підготовці модулів Writing та Speaking дуже важлива присутність викладача, який зможе вказати на Ваші помилки, оцінити виконані Вами завдання за екзаменаційними критеріями і, за необхідності, підкоригувати програму навчання.

Ви можете добре знати англійську, але, не знаючи всіх нюансів тестових завдань, результат тестування може не виправдати Ваших очікувань. Найкраще рішення у даному випадку - пройти курси підготовки до IELTS у Полтаві в «Центрі СТАТУС».

 • Повний курс підготовки складається з 25 занять по 2 академічні години кожне. Під час занять ми навчимо Вас правильній техніці читання, написанню листів, опису графіків, структурування й написання творів.
 • Ви обираєте зручний варіант навчання - груповий або індивідуальний. Індивідуальні заняття більш ефективні, адже акцент робиться на опрацюванні саме Ваших слабких сторін.
 • На курсах IELTS у Полтаві викладач допоможе Вам розробити стратегію і тактику складання іспиту.

Пройшовши курс підготовки до IELTS у «Центрі СТАТУС» Ви зможете:

 • детально ознайомитися зі структурою іспиту;
 • поліпшити Ваші навички виконання завдань кожної секції;
 • дізнаєтеся, як правильно відповідати усно на інтегровані та незалежні завдання;
 • як логічно писати і будувати есе;
 • На курсах IELTS в Полтаві у «Центрі СТАТУС» Ви навчитеся вільно висловлювати свої думки англійською мовою;
 • здобудете впевненість в успішній здачі тестів.

PTE

У 2012 році наша школа стала офіційним центром тестування міжнародного іспиту pearson test of english по полтаві та полтавському регіоні. Цей крок відкрив нові можливості й для наймолодших учнів: можливість одержати міжнародний сертифікат, визнаний багатьма країнами світу. Тепер діти й дорослі можуть отримати незалежну оцінку своїх знань, додаткову мотивацію, а також нові можливості для навчання та кар’єрного розвитку в майбутньому.

Для чого необхідний тест pte?

Pearson Language Tests - це сертифікати міжнародного зразка, що підтверджують рівень володіння англійською мовою згідно класифікації, встановленої Радою Європи. Цей тест є ідеальним для осіб, які бажають навчатися у вищих навчальних закладах Європи із викладанням предметів англійською мовою.

 • Сертифікат відповідності знань англійської мови рівня С1 і С2 визнають всі навчальні заклади Великобританії при вступі на навчання та роботодавці Великобританії і ще більше 100 країн світу.
 • Такий сертифікат є безстроковим.
 • Сертифікат PTE навіть рівня А1 визнають імміграційні служби Великобританії для виїзду при одруженні.

Повний список учбових закладів, які визнають сертифікати PTE - http://pearsonpte.com/PTEAcademic/Recognizing/Pages/territorysearch.html

Виділяють два напрями тестування:

 • Pearson Test of English General (PTE General) – тест, що перевіряє рівень володіння англійською мовою для дорослих та підлітків.
 • Pearson Test of English Young Learners (PTE Young Learners) - аналогічний тест для дітей.

PTE General (для дорослих) і підлітків з 14 років

PTE General складається з двох частин: письмового завдання та усного тесту. У письмовому завданні перевіряються навички аудіювання, розуміння англійського тексту при читанні та письмової англійської. Результати тесту надсилаються до Великобританії й там оцінку за нього виставляють зовнішні незалежні екзаменатори. Усний тест оцінюють сертифіковані місцеві екзаменатори та його результати надсилаються до Великобританії для вибіркової перехресної перевірки.

PTE Young Learners для дітей 7-12 років

PTE Young Learners – це цікавий і веселий екзамен. Він спрямований на те, щоб зробити досвід перших міжнародних екзаменів незабутнім і мотивуючим дітей до навчання. Існує чотири рівня екзаменів PTE Young Learners:

 • Firstwords (Перші кроки)
 • Springboard (Трамплін)
 • Quickmarch (Стрімкий рух)
 • Breakthrough (Прорив)

Тест відбуваєтьсязахоплює дітей настільки, що вони можуть відволіктися від напруги і вільно спілкуватися на задані теми.

Тести PTE Young Learners - це:

 • Мотивація та впевненість у собі
 • Ситуації пов’язані з життям
 • Комунікативна методика
 • Інтеграція всіх чотирьох мовних навичок: читання, аудіювання,, письма та розмовного мовлення

Тести розробляє та оцінює команда професіоналів, а кандидати, котрі успішно склали екзамен, отримують сертифікат одного з найбільш відомих закладів Великобританії - Edexel, частини корпорації Pearson.

Зверніть увагу

Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які мають міжнародний сертифікат мовного іспиту Pearson Test of English (PTE) рівня (B-1, B-2) — англійська мова; зазначені вище іспити зараховуються як державна підсумкова атестація. У додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляються річна та атестаційна оцінки з цих предметів 12 балів. (Наказ МОН УКРАЇНИ Від 20.01.2011 р. №1/9-33)

За додатковою інформацією звертайтесь до офіційного екзаменаційного центру у Полтаві - «Центру Вивчення Іноземних Мов «СТАТУС».

Найближча екзаменаційна сесія 17.05.2014.
Реєстрація закінчується 7. 04. 2014р.

TOEFL

Для чого призначений іспит toefl?

Тест TOEFL (Test of English as a Foreign Language) - американська система тестування, що підтверджує рівень знання англійської мови, визнана в багатьох країнах світу.

TOEFL необхідний тим, хто планує навчання в США, Канаді, Великобританії, Європі, та Австралії. Метою тесту TOEFL є оцінка рівня володіння англійською мовою тих, для кого він не є рідною мовою.

Також результати TOEFL можуть знадобитися для влаштування на роботу в зарубіжній компанії. Тест використовується імміграційними відділами для видачі робочих віз, а також медичними компаніями для видачі дозволу на роботу своїм потенційним співробітникам.

Після здачі тесту кандидат отримує міжнародний сертифікат. Результати іспиту TOEFL дійсні 2 роки.

Тест TOEFL iBT не можливо не здати, адже його результатом є бали. Інше запитання – студенту потрібно набрати ту кількість балів по TOEFL, яка відповідає вимогам, висунутим ВУЗом чи роботодавцем.

Особливості здачі та підготовки до тесту toefl

Основна особливість TOEFL у тому, що його основою є американський варіант англійської, тому для вдалої здачі TOEFL потрібно розуміти лексичні та граматичні відмінності American English від British English.

З 2006 року всі країни перейшли на новий варіант тесту TOEFL ІBT (Inernet - based Test). Він передбачає оцінку Вашої здатності розуміти і розмовляти англійською на рівні , який необхідний для навчання за кордоном. Іспит TOEFL також оцінює рівень сприйняття Вами мови на слух, читання, усного мовлення та письма, щоб побачити, чи зможете Ви впоратися з навчальним навантаженням.

Основна складність при здачі TOEFL у його структурі: багато кандидатів неправильно розуміють формулювання питань, тому не у всіх виходить отримати бажаний результат з першого разу.

Друга складність при здачі TOEFL в тому, що Ви можете не розрахувати час і не встигнути виконати те чи інше завдання. Тому, незалежно від того, як добре Ви володієте англійською мовою, щоб здати TOEFL iBT успішно необхідна спеціальна підготовка.

Викладачі «Центру «СТАТУС» допоможуть Вам ознайомитися зі структурою та процедурою складання іспиту, розібратися з питаннями по кожному розділу. Ви будете вивчати завдання, які аналогічні тим, що включені у тест TOEFL IBT. Пройшовши курс підготовкі по TOEFL у нашому центрі в Полтаві, Ви будете впевнені в успішній його здачі.

Вивчення іноземних мов

 • Англійська
 • Німецька
 • Французька
 • Польська
 • Російська